به نظر شما، مشكلات اصلي قلاويزكاري از چه ناشي ميشود؟
: خطاي اپراتور قلاويزكاري
: پائين بودن كيفيت ابزار قلاويز
: دستي بودن قلاويزكاري
: خسته كننده بودن قلاويزكاري دستي
   صفحه اول ghalaviz.com
   دستگاه قلاویززن ››
   مقالات قلاویز
   گالری عکس
   ویدئو قلاویز
   تماس با ما
   درباره ما
   جستجو
   عضویت
  شمسی   

               

کیفیت سودآور است و مشتری را وفادار میسازد. خطر قلاویزکاری غلط مخفیانه را جدی بگیرید. دستگاه قلاویززن برقی (الکتریکی) جهت افزایش سرعت و کیفیت قلاویزکاری دستگاه قلاویززن بادی (پنوماتیک) جهت افزایش سرعت و کیفیت قلاویزکاری سرعت بخش مهمی از تولید را 14 برابر کنید. افزایش راندمان تولید یعنی استخدام پرسنل رایگان


درباره قلاویزکاری: درباره قلاویزکاری

یکی از فرآیندهای صنعتی مهم و کلیدی قلاویزکاری ست. قلاویزکاری عملیات رزوه کردن سوراخ ها برای بستن پیچ ، و مونتاژ قطعات است. کیفیت قلاویز تاثیر زیادی در کارایی دارد.  قلاویزکاری در کارگاه های ماشین ابزار به دو روش دستی و اتوماتیک انجام میگردد.

 

روش قلاویزکاری دستی: قلاویزکاری دستی  

قلاویزکاری دستی سالهاست کاربرد دارد و بخش مهمی از واحد مونتاژ کارگاه هاست. معایب اصلی قلاویززنی دستی؛ پائین بودن سرعت و عدم اطمینان از کیفیت است. همچنین شکستن قلاویز تبعات زیادی دارد. این نقاط ضعف موجب افزایش هزینه و ریسک شده اند.

     

 قلاویزکاری اتوماتیک:     قلاویززن اتوماتیک

با توجه به اهمیت قلاویزکاری در صنعت، دستگاه قلاویز اتوماتیک ارائه شده است. دستگاه های مربوط به قلاویزکاری اتوماتیک سرعت را افزایش داده و اطمینان از کیفیت را تا حد قابل قبولی تضمین مینمایند.            در قلاویزکاری اتوماتیک، ابزار کاملا عمود بر سوراخ حرکت میکند.

 
مزایای قلاویزکاری اتوماتیک:  مزایای قلاویززنی اتوماتیک

قلاویزکاری اتوماتیک سرعت کار را تا 14 برابر افزایش میدهد. این مزیت موجب افزایش چشمگیر راندمان کاری پرسنل مونتاژ میگردد. قلاویزکاری اتوماتیک عمر ابزار را تا 4 برابر افزایش میدهد.      مهمترین مزیت این روش، افزایش کیفیت و یکنواختی همه ی رزوه است، که موجب اطمینان و کارایی تولید میگردد.

     

عكسها و جداول قلاویزکاری:  گالری عکس قلاویز

نمایشگاهی از جداول و عکس های تخصصی قلاویزکاری در این بخش سایت دائر شده است.      روش های قلاویزکاری و نکات آموزشی در قالب عکس و جدول ارائه میگردد.     نصب عکس ها و جداول آموزشی در محل کارگاه مونتاژ توصیه میشود.
 

فیلم تخصصی قلاویزکاری:   فیلم و عکس و جدول قلاویزکاری

كانال تلویزیونی تخصصی قلاویزکاری، فیلم های مرتبط با قلاویز را جمع آوری نموده است.    روش های قلاویزکاری و نکات آموزشی در قالب ویدئو ارائه میگردد.     فیلمهای قلاویزکاری اتوماتیک حاوی سودهایی ست که در کارگاه شما پنهان شده اند.اخبار و مقالات قلاویزکاری:   اخبار و مقالات قلاویز

اخبار و مقالات مرتبط با قلاویزکاری در این صفحه ارائه شده اند. مقالات به روز و تخصصی قلاویزکاری با رویکرد کاربردی، ترجمه و تالیف میگردد.  اخبار روز مرکز قلاویز ایران، نمایشگاه ها و دستاوردهای مرتبط را پوشش میدهد. 

محصولات مرکز قلاویز: قلاویزکاری اتوماتیک

محصولات مرکز تخصصی قلاویز ایران، کیفیت قلاویززنی اتوماتیک را در سطح بالایی تضمبن مینماید.      واحد ویژه ی خدمات پس از فروش و گارانتی مرکز قلاویز ایران، با کارشناسان حرفه ای و انبار قطعات کامل، دستگاه های قلاویزکاری را پوشش میدهد.
                                                                                                          


کليه حقوق سايت برای مرکز تخصصی قلاویز ایران محفوظ است

برنامه نويسی و حق تکثير اين نرم افزار متعلق به ( اصفهان هاست ) ميباشد

ghalaviz.com