درباره مرکز قلاویز ایران و اهداف مجموعه

مرکز قلاویز ایران فعالیت خود را از سال 1390 با بهره گیری از علم روز و دانش فنی و همچنین نیاز کارخانه ها و کارگاههای صنعتی کشور و با استفاده از کارشناسان و مهندسین با تجربه در این زمینه کار خود را اغاز نمود و با ساخت دستگاههای قلاویززنی دستی و نیمه اتوماتیک خود را به بازار کشور معرفی کرد.

با توجه به نیاز شدید صنعتگران در امر تولید قطعات و سرعت بخشیدن در بخش قلاویزکاری کارخانه ها و خطوط تولید که زمان در ان نقش مهمی دارد و زمان زیادی صرف نیروی انسانی جهت قلاویززنی قطعات میگردد؛ لزا مرکز قلاویز ایران با ساخت دستگاههای پنوماتیکی و الکترونیکی که دارای مکانیزم مفصلی میباشد باعث ایجاد کارکرد بسیار راحت و حذف خطاهای انسانی و در نتیجه سرعت بخشیدن به تولید قطعات در خط تولید میگردد.

مرکز قلاویز ایران با تلاش جهت تولید دستگاههای با کیفیت سعی در برطرف کردن نیاز صنعتگران نمود و با استفاده از قطعات حساس دستگاه از برندهای معتبر دنیا باعث کارایی بالای دستگاه و همچنین طول عمر قطعات گردیده است.

حمایت و تامین قطعات و خدمات پس از فروش در کوتاهترین زمان یکی از بزرگترین اهداف مرکز قلاویز ایران میباشد.

مفتخریم که با رضایتمندی اکثریت مشتریان مرکز قلاویز ایران و لطف خداوند متعال محکم و استوار در امر پیشرفت و به روز رسانی صنعت کشور سهم کوچکی داشته باشیم.

Tapping carbide for hand tapping and CNC tapping closeup